Cześć!
Mam na imię Dominika

Joga jest ze mną od stuleci …;) żartuję, ale to już naprawdę długo. Jestem założycielką Chaty Jogi, to moje Dziecko 🙂 Kocham tą pracę, przynosi mi dużo radości i satysfakcji. wciąż się rozwijam, uczę i dzielę się tą wiedzą na zajęciach. Prowadzę grupy i zajęcia indywidualne. Zapraszam Cię serdecznie!

Iwona

Dla mnie joga to sposób życia. Źródło niewyczerpanej wiedzy o sobie i świecie i ścieżka, z której nie chcę schodzić

Poznaj nasz grafik

Zerknij na nasz grafik by dopasować zajęcia jogi do swoich potrzeb

Waldek

Właśnie mija 8 lat jak początkowo dla zdrowia, a później i dla ducha, zacząłem dzielić moje życie z jogą. Zarażam nią każdego, kto tylko chce spróbować coś zmienić w swoim życiu czy to dla zdrowia, czy dla wyciszenia i uspokojenia myśli a może dla poznania swojego ciała od nowa?!  Pamiętajcie: joga jest dla każdego!!!

Ola

Joga jest pasją dzięki której moje życie stało się pełne i bardziej świadome. To energia, którą mogę podzielić się z innymi i to jest najpiękniejsze.

Zapisz się do nas

Nie wiesz nadal jakie zajęcia będą dla Ciebie najlepsze? A może po prostu chcesz się zapisać na pierwsze zajęcia? Jeśli tak, to po prostu do nas napisz!:)

Janek

Zmieniło się moje nastawienie do świata w pewnym momencie życia w 2017. Zacząłem poszukiwać i byłem mocno zaskoczony jak wiele nie wiedziałem. Zmieniłem styl życia diametralnie, filozofię a później…. znalazła mnie joga, która połączyła te wszystkie zmiany niczym sieć pajęcza. Joga naprawdę łączy.

Ania

Joga to dla mnie wielka nieskończoność, wiecznie otwarte drzwi, wiele zaskoczeń, zdziwień, odkryć, radości, potu, codziennych przemian. Gdy staję na macie czuję, ze wracam do siebie, do swojej wewnętrznej prawdy, do korzeni, do szeroko pojętego Domu.